KURUMSAL

MS PNG.png
@K12A Bilişim Çerçevesiz_Banner.jpg
TEAMS.png
ONE NOTE.png
STREAM.png
ONE DRİVE.png
FORMS.png
EXCEL.png
WORD.png
POWER_POÄ°NT.png

Pandemi süreci sonrası ONLINE EĞİTİM platformu lüks olmaktan çıkarak gereklilik haline gelmiştir.

Mesele sadece Pandemi değil, teknolojide yaşanan küresel değişim ve eğitimde dijital dönüşüm artık kapımıza kadar geldiği bilinciyle değişim ve dönüşüme uyum sağlamalıyız.  

 

Neden mi?   

 

1. Hibrit eğitim modeli kapsamında MEB derslerin bir kısmının evden yapılmasını öngörüyor.  

 

2. Veliler bu sene olduğu gibi istenmeyen durumlar karşısında çocuklarının derslerinden geri kaldığını düşünüyor.  

 

3. Hazır kullanışlı platformları olmayan okulların canlı ders yapsa da veli memnuniyeti noktasında eksik kaldığı açıkça görülmektedir.  

 

4. Online ders için gerekli dijital eğitim alt yapısı kurulmamış, öğretmen eğitimi verilmemiş ise ders kalitesinin düşük olmasından dolayı eğitim ve öğrenme motivasyonu azalmaktadır.  

 

5. Online eğitim artık bir alternatif değil, yüz yüze eğitimi zenginleştiren güçlü bir zenginleştirici uygulama olduğu bilinmelidir.  

 

6. Ders başarısının artırılmasında, ders öncesi dijital platform aracılığı ile öğrencilerle etkileşimin devam etmesi gerekliliği oluşmuştur.  

 

7. Yüz yüze eğitimde öğrenci sadece okulda takip edilebilmektedir. Okul dışı ortamlarda  eğitim sürecini devam ettirecek sistemin ve ortak çalışma alanlarının gereklilik haline gelmesi de eğitimi yönetilebilir hale getirmektedir.  

 

8. Sınava hazırlık sürecinde online uygulama araçlarının zamandan ve paradan tasarruf sağlaması eğitim kurumları açısından maliyetleri azalttığı görülmektedir.   

 

9. Yeni nesil Alfa ve Z kuşağının dijital dünyaya uyanmış olmasından dolayı dijital araçları etkin ve yoğun şekilde kullanması yüz yüze eğitimin yanında online eğitimi de gerekli kılıyor. 

Ulusal ve global tespitler ışığında 5 yıldır üzerinde çalıştığımız ve geliştirdiğimiz Online Ders Platformunu eğitim kurumlarının, öğretmen ve öğrencilerin kullanımına açtık.

Bu kapsamda özel kurumlar eğitimde dijital dönüşüm ekseninde dijital sınıflarını oluştururken, yüz yüze eğitime alternatif değil, uzaktan eğitimle birlikte destekleyici hibrit eğitimin güçlü bir parçası haline geleceklerdir.

Sizler de kurumunuzda Online Ders Platformu kurarak zaman ve mekan sınırı tanımadan öğrencilerinize ulaşabilir ve eğitim içeriklerinizde zenginleştirme yapabilirsiniz.

Microsoft alt yapısı ile hazırlamış olduğumuz online ders platformunu eğitim kurumunun büyüklüğüne bağlı olarak proje için planlanan belirli bir iş günü içinde kurumunuz için hazır hale getiriyoruz.

Sistem kurulumu için bizimle iletişime geçiniz. Bu süreçte uzmanlarımızı arayarak ücretsiz destek ve bilgilendirme alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURUMSAL DANIŞMANLIK FORMU

Okulunuza özel ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için lütfen formu doldurunuz.

Uzman MIE Ekibimiz en hızlı şekilde size dönüş sağlayacaktır.

K.O.D. Platform'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!